PIVNÍ DESTILÁTY

tambor-spirit_web.jpg
LIMITOVANÁ EDICE PIVNÍCH DESTILÁTŮ TAMBOR SPIRIT U ŠKVORŮ
Novinka Královédvorského pivovaru Tambor tentokrát není určena jen pro milovníky tradičního českého piva. Pod názvem Spirit se ukrývají kvalitní destilát a likér, které jsou vyrobeny jako limitovaná edice 2018.
Novinka vznikla trojitou destilací z královédvorského piva Tambor, bez přidání průmyslového líhu a jakýchkoliv ochucovadel. První druh je čirý destilát o obsahu 45% alkoholu. Na něm si pochutnají především pánové. Pro dámy vznikl likér ochucený včelím medem s krásnou zlatavou barvou a vhodně vybraným kořením. Obsah alkoholu je 28,5%. Oba nápoje jsou baleny do půllitrových lahví s originální etiketou. Díky elegantnímu designu se stanou určitě zajímavým dárkem pro milovníky kvalitního pití.
Spirit byl destilován a lahvován v palírně Agnes Zelená Bohdaneč, s.r.o., která je držitelem řady ocenění. Již přes 14 let vyrábí výhradně přírodní pálenky nejvyšší kvality, vytříbené chuti, bez průmyslově vyráběného lihu a umělých přísad.
Královédvorský pivovar Tambor uvede nápojovou novinku na trh na začátku května. Je to symbolické, protože před devíti roky se na Majálesu poprvé objevilo Královédvorské pivo Tambor.
Originální pivní královédvorský destilát a likér Spirit Tambor bude možné ochutnat i v Čerčanské restauraci U Škvorů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one